• W ofercie dostępnej z magazynu firmy posiadamy ponad 20 000 pozycji asortymentowych oraz bardzo konkurencyjne ceny zapewniając wszystkim Klientom zaspokojenie ich potrzeb na najwyższym poziomie. Stała współpraca z firmą moto&trend pozwala na szybkie dostawy zwiększające dostępność oferowanych części do blisko 100 000 referencji. Zamówienia spoza dostępnej oferty realizujemy dzięki współpracy z pozostałymi importerami części zamiennych. W razie potrzeby możemy w bardzo krótkim czasie sprowadzić zamówione części.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zamówienia towaru mogą być realizowane w różnej formie: bezpośrednio u przedstawiciela firmy, telefonicznie poprzez dział sprzedaży a także poprzez nasz sklep internetowy. 
  • Zapewnimy materiały promocyjne: foldery reklamowe, plakaty, stojaki na  wycieraczki, katalogi, dostęp do naszych filmów reklamowych, naklejki na samochody, bannery reklamowe, oklejamy witryny punktów partnerskich
  • Rozdamy   Wam   gadżety  dla  Waszych  klientów;  czapki, smycze,  zapachy samochodowe, ręczniki do szyb, t-shirt’y

moto&trend to partner, któremu można zaufać!

Partner

OXIMO to firma o polskich korzeniach, lider w branży motoryzacyjnej i  wiodąca marka pośród producentów wycieraczek samochodowych do szyb. Nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy zaproponowaliśmy pierwsze rozwiązania naszym klientom. Dzięki dobrej znajomości branży, bogatej ofercie oraz wysokim standardom obsługi klienta w ciągu kilku lat z firmy garażowej staliśmy się profesjonalnie zarządzaną organizacją biznesową. OXIMO to także młody, ambitny zespół zawodowców, pełnych zapału ludzi, znawców motoryzacji.

Dziś konsekwentnie budujemy swoją pozycję na rynku i należymy do jednej z najlepiej rozpoznawalnych i godnych zaufania marek w Polsce. Stale poszukujemy nowych obszarów ekspansji, wyznaczamy trendy w branży motoryzacyjnej, propagujemy strategię zrównoważonego rozwoju.

Partner

Mając na uwadze pełne bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów, oferujemy Państwu foteliki dziecięce, dzięki którym nawet długa podróż przebiegnie nie tylko w pełnym komforcie, ale również przy zapewnieniu największej ochrony.

Do wyboru mają Państwo fotelik samochodowy, który sprawdzi się w przypadku przewożenia noworodków i niemowląt w zakresie wagi od 0 do 13 kilogramów. Proponujemy nie tylko fotelik dziecięcy w tej kategorii, ale również bazę do jeszcze bezpieczniejszego przewożenia najmłodszych oraz bezproblemowego montażu dedykowanego siedziska.

W naszej ofercie znajdują się także foteliki samochodowe, które sprawdzą się przez dłuższy czas użytkowania – to na przykład fotelik dziecięcy sparco dla maluchów w przedziale wagowym od 0 do 18 kilogramów.

Partner

W swojej ofercie posiadamy również akcesoria samochodowe firmy OXIMO m.in. maty ochronne oraz ochronne pianki garażowe.

Mata ochronna pod fotelik samochodowy chroni siedzenie auta przed wgnieceniami i zadrapaniami. Mata jest wykonana z mocnej tkaniny, a jej uniwersalny kształt pozwala na użycie we wszystkich modelach aut i pod różne rodzaje fotelików.

Dzięki zastosowaniu gumowego materiału posiada funkcję antypoślizgową i zapobiega przemieszczaniu się fotelika. Umieszczone z przodu kieszonki umożliwiają przechowywanie licznych drobiazgów dziecka.

Głównym zadaniem maty jest ochrona tapicerki samochodowej przed wgnieceniami spowodowanymi naciskiem fotelika oraz zabrudzeniami i zanieczyszczeniami.

Partner

Marka DACO istnieje na polskim rynku już od ponad 15 lat. W ofercie marki znajdują się części zamienne do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Oferta marki obejmuje:

  • Amortyzatory
  • Sprężyny gazowe
  • Odboje
  • Sprężyny zawieszenia
  • Klocki hamulcowe
  • Tarcze hamulcowe
  • Zestawy wahaczy

Partner

Naszą działalność zbudowaliśmy na bazie współpracy z liderami na rynku polskim w tej dziedzinie tj. m. in. Polskim Koncernem Naftowym, „PKN ORLEN” SA. Nawiązaliśmy współprace handlowa z wieloma czołowymi producentami farb, lakierów i innych artykułów wykończeniowych. Wyzwaniem jest stworzenie dla Państwa produktów, które spełniają Państwa oczekiwania co do jakości i pozwolą cieszyć się dobrymi cenami. Dzięki bogatemu doświadczeniu jakie zdobyliśmy udało nam się to połączyć w szerokiej gamie produktów Laksol. Nasze produkty można dziś spotkać w wielu punktach handlowych na terenie całego kraju. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, wprowadzamy nowe rozpuszczalniki i inne produkty, które nie ustępują importowanym z krajów UE

Partner

Firma MOTUL sięga swoimi korzeniami roku 1853, do firmy, która początkowo zajmowała się handlem tłuszczem wielorybim używanym w latarniach. Początkowo należała do Rockefeller Group i była częścią Standard Oil Company. Od 1919 istnieje jako Swan Finch Company.

W roku 1932 rodzina Zaugg, która była dystrybutorem Swan Finch Company, kupiła tą firmę ale zachowała markę MOTUL. Cała produkcja została przeniesiona do Francji, a marka MOTUL została odnowiona jako marka frnacuska.

Koncentrując się na poprawieniu jakości i skuteczności środków smarnych, MOTUL dramatycznie odmienił przemysł olejowy, wprowadzając jako pierwszy najnowocześniejsze technologie, kształtując w ten sposób historię środków smarnych do samochodów.

1953 - pierwszy na świecie wielosezonowy olej silnikowy MOTUL CENTURY

1966 - pierwszy na świecie półsyntetyczny olej silnikowy MOTUL 2100

1971 - pierwszy na świecie 100% syntetyczny olej silnikowy.

Partner

Specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości filtrów firma Filtron została założona w 1982 roku w Gostyniu przez Piotra Giermoziaka. W 2016 roku przedsiębiorstwo dołączyło do grupy Mann+Hummel, co pozwoliło na jeszcze większy rozwój firmy. W nowoczesnym laboratorium wykorzystywane się metody badawcze zgodne z międzynarodowymi standardami oraz nowoczesne procesy produkcyjne zapewniające jakość i niezawodność filtrów marki. Produkty firmy Filtron wykorzystywane do pierwszego montażu w pojazdach wielu znaczących marek, takich jak Mercedes-Benz, Volkswagen, Jaguar, Reanult czy Volvo, zyskały także uznanie na niezależnym rynku części zamiennych.

Bogaty asortyment filtrów produkowanych dla branży motoryzacyjnej, do sprzętu ciężkiego i urządzeń specjalistycznych umożliwia dobór potrzebnego elementu i zapewnia pokrycie zapotrzebowania europejskiego rynku pojazdów w 97%.

Specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości filtrów firma Filtron została założona w 1982 roku w Gostyniu przez Piotra Giermoziaka. W 2016 roku przedsiębiorstwo dołączyło do grupy Mann+Hummel, co pozwoliło na jeszcze większy rozwój firmy. W nowoczesnym laboratorium wykorzystywane się metody badawcze zgodne z międzynarodowymi standardami oraz nowoczesne procesy produkcyjne zapewniające jakość i niezawodność filtrów marki. Produkty firmy Filtron wykorzystywane do pierwszego montażu w pojazdach wielu znaczących marek, takich jak Mercedes-Benz, Volkswagen, Jaguar, Reanult czy Volvo, zyskały także uznanie na niezależnym rynku części zamiennych.

Bogaty asortyment filtrów produkowanych dla branży motoryzacyjnej, do sprzętu ciężkiego i urządzeń specjalistycznych umożliwia dobór potrzebnego elementu i zapewnia pokrycie zapotrzebowania europejskiego rynku pojazdów w 97%.

Partner

Preparat wielofunkcyjny WD-40 jest jedną z najlepiej rozpoznawanych marek, stosowaną w domach i w warsztatach na całym świecie.

WD-40 powszechnie cieszy się opinią produktu, który doskonale sprawdza się w różnego rodzaju trudnych zadaniach. Został wynaleziony ponad 60 lat temu przez trzech pracowników Rocket Chemical Company. W małym laboratorium w San Diego w Kalifornii pracowali oni nad stworzeniem antykorozyjnych rozpuszczalników i środków odtłuszczających do zastosowania w przemyśle lotniczym.

Poza powszechnie znanym produktem w niebiesko-żółtym opakowaniu, WD-40 Company proponuje obecnie szeroką paletę wyrobów obejmujących specjalistyczne substancje konserwacyjne i czyszczące do zastosowań przemysłowych, rekreacyjnych i domowych.

• WD-40 Specialist to linia profesjonalnych, wyspecjalizowanych produktów przeznaczonych do trudnych zadań, dla majsterkowiczów, mechaników i użytkowników przemysłowych.
• WD-40 Specialist Motorbike to seria produktów przygotowanych we współpracy z ekipą WD-40 z British Superbike’s Series, umożliwiających niezawodne serwisowanie motocykli.
• WD-40 BIKE to najnowsza linia produktów marki WD-40, oferujących rozwiązania w zakresie serwisowania całości roweru, aby zwiększać wydajność jazdy.

Usuwanie zabrudzeń z kredek z rysunków na ścianach, konserwacja urządzeń, utrzymywanie motocykla lub roweru w optymalnym stanie… Paleta zastosowań jest imponująca. WD-40 to produkt nr 1 do każdego zadania. Zdaj się na WD-40!

Partner

Założona w 1977 roku tajwańska firma Ming Yang Corp. wyspecjalizowała się w produkcji wysokojakościowych zamienników oryginalnych komponentów oświetlenia samochodowego. Wprowadzona przez przedsiębiorstwo marka DEPO, nazwana na cześć miasta Deer Port, w którym mieści się jeden z jego zakładów produkcyjnych, zyskała tak wielkie uznanie wśród klientów na rynkach światowych, że w 2002 roku firma przyjęła nazwę DEPO Auto Parts. W szerokim asortymencie wyrobów tej marki znajdują się między innymi kierunkowskazy, oświetlenie pozycyjne i lampy przeciwmgielne dla wielu modeli samochodów osobowych i użytkowych wiodących światowych producentów. Sprzedawane w Polsce motoryzacyjne elementy oświetleniowe marki DEPO posiadają szereg certyfikatów jakości oraz europejskie homologacje.

Partner

Wszystkie produkty MITASU charakteryzują się wysoką jakością. Logo „wsparcie dla wszystkich samochodów na całym świecie” umieszczone na opakowaniu podkreśla skuteczność produktu w krajach o niższych standardach serwisowych.

Doświadczenie w produkcji olejów, płynów i smarów samochodowych i współpraca z globalnymi korporacjami takimi jak Lubrizol, Infineum, Afton,  ExxonMobil, Chevron pozwoliła MIASU OIL CORPORATION na stworzenie szerokiej gamy produktów, które zarówno są zgodne jak i przekraczają jakościowe standardy OEM, oferują najwyższą jakość.

Jakość produktów MITASU jest poświadczona przez międzynarodowe koncerny samochodowe takie jak MERCEDES-BENZ, BMW, VW, VOLVO, CUMMINS i inne. Informacje te są dostępne na stronach internetowych tych koncernów jak i na stronie Amerykańskiego Instytutu Nafty API

Partner

Początki firmy w 1926 roku były skromne — Les Mecoles założył Penrite Oil Company, wkrótce potem kupił swój pierwszy zakład w Melbourne w Australii. Produkując wysokiej jakości smary z zapasów z Pensylwanii, uważane wówczas za najlepsze na świecie.

W 1979 roku, z powodu złego stanu zdrowia, Les sprzedał firmę John’owi Dymond, Dyrektorowi Ds. Sprzedaży Krajowej w Lubrizol Australia, który był inżynierem mechanikiem z zawodu oraz pasjonatem motoryzacji. Szybko powiększył asortyment produktów firmy Penrite. Dzięki jego technicznemu wykształceniu i przykładaniu uwagi do jakości, produkty firmy Penrite nadal były najwyższej jakości miały szerokie zastosowanie.

Dzięki powołaniu Zespołu Badawczego Penrite na początku lat 80-tych, John mógł spełnić wszystkie wymagania dotyczące badań i rozwoju dla produktów nie tylko samochodowych, ale także motocykli, rowerów, gokartów i ciężarówek.

Kierując się filozofią „każdy produkt, każde zastosowanie, każdy klient” John rozszerzył możliwości produkcyjne firmy, aby móc wytwarzać konkretne produkty na każdy rynek. Dzięki czemu firma Penrite mogła być obecna w każdej branży.

Mając największą gamę produktów objętych 100% gwarancją, John wypracował markę, która jest w dzisiejszych czasach synonimem wysokiej jakości i niezawodności.

Od 85 lat Penrite jest firma rodzinną. Obecnie Toby i Nigel Dymond zarządzają światową firmą z Melbourne w Australii, opierając się na wiedzy technicznej Johna, jego pasji i filozofii.

Partner

Branża motoryzacyjna to nasza pasja

Umiejętnie dobieramy produkty do potrzeb naszych klientów. Oferujemy pełną gamę olei oraz smarów dla przemysłu, motoryzacji oraz rolnictwa. Współpracujemy z największymi Rafineriami w Polsce i Europie. Z uwagi na rozwój technologiczny branży olejowej, ciągle się rozwijamy i poszerzamy nasza gamę produktów dla Państwa. Wszystkie nasze produkty objęte są laboratoryjnym systemem CLEAN AND PROTECT, dzięki któremu, układy olejowe pozostają w nienagannym stanie, nawet przy dużej eksploatacji.