Kim jesteśmy?

Firma moto&trend powstała w 2015 roku i od początku swojej działalności nastawiona jest na profesjonalne i poważne podejście do swoich klientów.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której panuje bardzo dobra atmosfera, a osoby zatrudnione w naszej firmie to ludzie chętni do współpracy i bardzo zaangażowani w jej działalność. Doświadczenie oraz fachowość naszych sprzedawców zapewni Państwu bezpieczne i trafne zakupy. Działalność firmy ukierunkowana jest na sprzedaż części motoryzacyjnych do samochodów osobowych, dostawczych, motocykli.

Specjalizujemy się tez chemii samochodowej i przemysłowej oraz w płynach do spryskiwaczy. W ofercie zmywacze, rozpuszczalniki, rozcieńczalniki do farb i lakierów, oraz ogólnego stosowania.

service-img

Gwarancja jakości

Dzięki tym, że współpracujemy z największymi firmami i jesteśmy ich autoryzowanymi partnerami dajemy gwarancję jakości na nasze produkty.

service-img

Kompleksowość

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów i akcesoriów zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych.

service-img

Rozwój

Współpracując bezpośrednio z nami otrzymasz dostęp do ogromnej oferty produktów oraz wsparcie merytoryczne w zakresie ich sprzedaży.

Nasz magazyn

  • mototrend magazyn
  • mototrend magazyn
  • mototrend magazyn
  • mototrend magazyn
  • mototrend magazyn
  • mototrend magazyn

Posiadamy duży asortyment części motoryzacyjnych: od najtańszych zamienników do najwyższej jakości części, które są stosowane na pierwszy montaż w fabrycznie nowych samochodach. Zamówienia spoza dostępnej oferty realizujemy dzięki współpracy z pozostałymi importerami części zamiennych. W razie potrzeby możemy w bardzo krótkim czasie sprowadzić zamówione części. 

Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji, która gwarantuje pewność i rzetelność.
Naszą pracę staramy się dostosować do rosnących wymagań Klienta i rynku.
Zasięgiem swojej działalności obejmujemy teren województw opolskiego i śląskiego oferując dowóz do klienta. Zapewniamy szybką dostawę zamówionego towaru własnym transportem. Prowadzimy również szybką i profesjonalną sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zamówienia towaru mogą być realizowane w różnej formie: bezpośrednio u przedstawiciela firmy, telefonicznie poprzez dział sprzedaży, a także poprzez nasz sklep internetowy. 

Przy naszych magazynach działa sklep mający bezpośredni dostęp do oferowanych przez nas części. Nasza oferta jest skierowana do Klientów zarówno hurtowych jak i detalicznych.